Internetinių svetainių kūrimas

Pagrindinis Mūsų paslaugos Internetinių svetainių kūrimas
Internetiniu svetainiu kurimo paslaugos
Internetiniu puslapiu kūrimas pagal WIXEB

Strategija

Internetinė svetainė – tai marketingo priemonė, kuri turi nešti naudą Jūsų verslui. Kartu aptarsime bei išryškinsime klientų pritraukimo galimybes, paruošime pelningą projekto planą.

Dizainas

Virtualus įvaizdis – Jūsų pardavimų dalis. WIXEB internetinės svetainės kuriamos naudojant naujausias technologijas, tad Jūs atrodysite šiuolaikiškai, tinklapis bus pritaikytas mobiliems įrenginiams.

Turinio valdymas

Naudojame WordPress turinio valdymo sistemą, kuri yra kokybiška, saugi ir lengva naudoti. Po puslapio kūrimo darbų, suteikiame Jums visišką nepriklausomybę – pilną Jūsų turinio valdymą.

Palaikymas

Suteiktų įrankių turinio valdymui pilnai pakaks net ir išrankiausiems klientams, o jeigu norėsite papildyti puslapio funkcionalumą ar atnaujinti dizainą – visada kviečiame kreiptis į mūsų komandą tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje.

WIXEB internetinių svetainių kūrimas

Mūsų tikslas – sudaryti visas sąlygas, kad Jūs būtumėt išgirsti ir lankytojas būtų suinteresuotas su Jumis susisiekti.

Internetinių svetainių kūrimas trunka nuo keletos savaičių iki kelių mėnesių, ar net pusmečio. Viskas priklauso nuo pasirinktos paslaugų komplektacijos. Procesas sudedamas į penkis žingsnius:

  • Idėjos ir tikslo išryškinimas
  • Internetinio marketingo priemonių pasirinkimas
  • Dizaino darbai bei turinio formavimas (internetinio puslapio kūrimas)
  • Internetinės svetainės optimizavimas pritaikant paieškos varikliams
  • Rezultatų analizė ir tolimesnė strategija
Internetinių svetainių kūrimas pagal Wixeb

Turinio Valdymas – WordPress

Baigus darbą su Jūsų projektu, siekiame, kad Jūs įgytumėte visišką nepriklausomybę ir galėtumėte keisti, pridėti ir valdyti savo svetainės turinį. Sėkmingos internetinės svetainės turi būti gyvos, todėl visiems savo klientams rekomenduojame turėti naujienų skiltį, kuri būtų nuolatos atnaujinama (atsižvelgus į Jūsų įmonės veiklą, rekomenduojame į kokį turinį reikėtų orientuotis, norint pritraukti Jums aktualią auditoriją).

WordPress – atviro kodo produktas. Atnaujindami kai kurių klientų internetinius puslapius, susidūrėme su individualiai sukurtomis turinio valdymo sistemomis, kurios norint pridėti papildomą funkcionalumą (kaip naujienlaiškis ar kontaktų forma) turėjo būti iš naujo programuojamos. WordPress – tai sistema nesukelsianti Jums problemų ateityje.

Prie WordPress platformos nuolat dirba keli šimtai tūkstančių žmonių, kurdami atnaujinimus bei užtikrindami Jūsų svetainės saugumą. Tai vienareikšmiškai geriausias produktas, susilaukęs daugybės apdovanojimų bei įvertinimo iš daugiau kaip 68 milijonų žmonių.

Internetinės svetainės dizaino darbai

Jūsų puslapio lankytojams siekiame palikti įspūdį. Visi WIXEB projektai kurti siekiant pateikti prabangų bei subtilų įmonės įvaizdį, kad net ir nauja kompanija atrodytų kaip profesionali ekspertė savo parduodamų paslaugų srityje. Ypatingą dėmesį skiriame informacijos išdėstymui bei puslapio struktūrai. Dizaino darbuose naudojame tik naujausias programavimo technologijas, kurių rezultatai:

  • Internetinis tinklapis įgauna dinamiškų judesio elementų (Pagal HTML5 ir JavaScript technologijas).
  • Dinamiškas ir patogus turinio valdymas keliomis kalbomis (Naudojamas WMPL modulis).
  • Teigiamai įtakojamas Google reitingavimas.
  • Puslapis patogiai naršomas visuose įrenginiuose – mobiliems pritaikytas dizainas.
Internetinio tinklapio pirtaikymas mobiliems irenginiams

Pritaikymas mobiliems įrenginiams

WIXEB internetinių svetainių kūrimo komanda stengiasi neatsilikti nuo besikeičiančios rinkos ir naujovių, todėl visiems savo klientams siūlome atsižvelgti į svetainės pritaikymą mobiliems įrenginiams. Dažnai internetinis puslapis būna nepatogus naršyti išmaniuoju telefonu ar planšete, todėl naudojama automatinio stiliaus keitimo technologija ir sukuriamos skirtingos puslapio versijos atskiriems įrenginiams.

Pagal ADOBE Digital Trends 2014 didelė dalis marketingo specialistų skiria net 11% savo dėmesio mobiliai auditorijai.

Internetines svetaines marketingas

Kas toliau?

Sukūrus internetinę svetainę projektas nesibaigia – tolimesni darbai yra susiję su klientų pritraukimu į Jūsų svetainę ir papildomų marketingo priemonių taikymu, tokių kaip naujienlaiškių siuntimas, socialinių tinklų sukūrimas bei srauto formavimas.

Daugiau informacijos apie aktualius sprendimus po internetinės svetainės sukūrimo rasite Internetinio Marketingo skiltyje.

Ieškote patikimo partnerio internetinių svetainių kūrimo srityje?